site kristal cam site kristal cam sanayi
HAKKIMIZDA

site kristal

Site Kristal Cam, Ayna San. Tic. Ltd. Şti. 1980 yılında, Yaşar SEKMEN tarafından Ankara'da kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren 2000 yılına kadar mobilya camları ile ilgilenmiş, 2000 yılından sonra dekorasyon sektörüne yönelik ürünler ağırlıklı olmak üzere ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

Her zaman her şeyin en iyisini yapmayı planlayan şirketimiz, 2005 yılında Ankara’da bulunan seçkin otellerin dış cephe ve iç dekorasyonlarının yapım aşamasına destek vermiş, günümüze kadar Türkiye ve dünya genelinde bir çok otelin restorasyon, anahtar teslim aşamalarında yer almıştır.

 

Site Kristal Cam, Ayna San. Tic. Ltd. Şti. olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul'da 2010 yılında ofis ve atölye açarak sektöre en iyi hizmeti verebilmek,  çalışmalarında bir bütün olarak tüm Türkiye'de daha gelişmiş işlerde bulunmayı amaçlamaktayız.

 

Titiz çalışma ilkeleri ve çağdaş üretim koşullarıyla, ölçüm, montaj ve nakliyeye kadar tüm birimlerin kalitesini korumakta ve bu konudaki kararlılığı ile dünya standartlarıyla buluşmaktayız.

 

Hedefimiz; 2015 Türkiye’sinde ve Avrupa Birliğine giriş sürecinde sektörümüzde her zaman en iyi yerlerde olmak ve bunun için gerekli bütün teknolojik yenilikleri yakalamak, sektörümüzde bulunanların bize duymuş olduğu güveni korumak ve bunun bilinci ile yolumuza devam etmektir.

 

Vizyonumuz; Firmamız kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ilke olarak benimsemiş, ürünlerimizdeki kalite, görsellik ve dayanıklılık temel alındığından uygulama alanlarında kendini göstermektedir. Sadece görselliği değil uyguladığı alanların uzun ömürlü olmasını da sağlayan ürünlerimiz, konusunda uzman personellerimizle ortaya müthiş sanat eserleri çıkmaktadır.